Valikus olevad tooted jagunevad nelja kategooriasse:

 1. Originaalosad (OE)
  Detailid, mida paigaldavad autotootjad esmaseks montaaziks ja on enamasti autotootja originaalpakendis.
 2. Originaalosad järelteeninduseks margiesindustesse (OE Service ja ka OEM Service Parts)
  Tooted mõeldud kasutamiseks margiteenindustes ning nende tootmisel järgitakse esmapaigaldusosadele esitatud nõudeid. Tooted võivad erineda autole esmaselt paigaldatud toodetest (modifitseeritud või unifitseeritud). Mitu erinevad toodet asendatakse ühega või muudetakse toodete kvaliteeti. Näiteks mitme erineva radiaatori asemel jäetakse kasutusse üks universaalsem, et vähendada tootmises ja laos hoitavate toodete hulka. Taolised tooted tulevad tootmisse tavaliselt 1-3 aastat peale automargi mudeli väljalaskmist. Taolised tooded asendavad ka OE tooteid, kui OE toodetel on ilmnenud projekteerimis või vastupidavusdefekte. Tooted võivad olla pakendatud hulgipakendisse (mitu toodet ühes pakendis ning neil ei pruugi seetõttu olla üksikuna OE logo).
 3. Originaalosa tootja poolt pakendatud tooted (OEM)
  Tooted pärinevad samalt tootmisliinilt, mis OE tooted, kuid ei ole pakendatud Autotootja logoga pakendisse. Enamasti tootja enda pakendis või nn anonüümses pakendis. Toodetel endil võivad olla säilinud automargi logod ja tootekoodid (enamasti eemaldatakse). Tooted pakendatakse ka tellija pakendisse (tootebrändid).
 4. Järelturu ehk nn B-osad
  Tooted on väga erineva kvaliteediga. Osa neist ületavad kvaliteedilt ka originaalosi, kuid enamasti järgitakse rahvusvaheliste standarditega seatud kokkuleppeid. Kvaliteettooted ja nende tootjad selles grupis omavad rahvusvahelisi sertifikaate ning on tunnustatud spetsiaalsete tunnustusettevõtete poolt (nt ISO, TÜV või TÜV Thatcham ja TÜV Rheinland) või omavad autotootjate heakskiitu. Toodete kvaliteet antud grupis on sõltuv tootjast, tellijast ja tema eesmärgist antud toodete turustamisel (kas standardeid ületatakse või lihtsalt täidetakse).
  NB! Hinnatase antud grupis ei taga mitte mingil moel kvaliteeti. Kallim toode ei pruugi olla parem odavamast. Antud grupis tegutseb palju nn brändipakendajaid. Tuntud brändi pakendis võib olla sama toode, mis vähemtuntud brändi pakendis (ainuke erinevus pakendatud toodetel võib tihti seisneda vaid hinnatasemes ja pakendikujunduses). Tootjaid on tuhandetes kordades vähem kui pakendajaid. Ei tasu karta, kui tootja on uhkusega lisanud pakendile näiteks Made in China. Pea 99% autotootjatest on seotud antud riigiga! Samuti toodetakse suurem enamus autodetaile või nende komponente väljaspool EU riike. Näiteks Lõuna-Aafrika Vabariik, Argentiina, Brasiilia, Mehhiko, Kanada, USA, Taiwan, Jaapan, Lõuna-Korea, Malaisia, Austraalia, Hiina, India, Pakistan, Türgi, Egiptus, Venemaa jne. Tootjamaa või tootjatehase asukoht praeguses globaliseerumisprotsessis ei määra enam mingit rolli kvaliteedile. Kvaliteedi määrab TOOTJA ja TELLIJA omavaheline kokkulepe toote kvaliteedile ning tema tootmiseks kasutatavatele materjalidele!
Ka kataloog on üles ehitatud kvaliteeti arvestavalt. Meie jaoks ei ole oluline tootja ega tootja pakend/pakendaja vaid toote enda kvaliteet. Kindlustustööde puhul on soovitav valida tooted kvaliteediga 1-4 või siis Roheline ja Kollane tsoon. Punase tsooni tooted on hea "B" grupp, kuid väga ebaühtlase kvaliteeditasemega. Kõrgema kvaliteediga toode võib kohati olla isegi odavam, seetõttu palume mitte juhinduda rahva seas levinud reeglist "kallim toode on alati parem", "tuntud bränd alati parem". Kahjuks pole see nii.

Ostukorv on tühi