Kuvatud on kaks kataloogi linki:

  1. Polcar/AllCar Kataloog on Polcar PPH Eesti ametliku esindaja kataloog
Kataloog on kohandatud Eesti oludele vastavaks, tooted ja tootevalik on veidi erinev Polcar PPH üldkataloogist. Piirkondliku ametliku edasimüüja kataloogid on koostatud spetsiaalselt antud riigi esindaja jaoks ja antud riigi olusid arvestavalt. NB! Ka tooted pakendites on erinevad, muudetud vastavalt edasimüüja riigi kliima ja teede olusid arvestavaks! Ostes ametlikult edasimüüjalt saad parima kauba antud piirkonda! AllCar-il on tootekvaliteedi ainulaadne erikontroll, mis karmim kogu Eestis; ka Põhja- ja Ida-Euroopa piirkonnas!
 
Polcar/AllCar Kataloog on mõeldud tootevalikuga tutvumiseks, kuid mitte kasutatav tellimuste edastamiseks. Tellimuste koostamiseks ja edastamiseks tuleb minna AllCar kataloogi Tellimiskeskkonda (Tellimismoodul).
 
  1. AllCar Tootekataloog
Koostatud piirkondliku ametliku esindaja poolt ja intregreeritud ühte süsteemi Tellimismooduli, Raamatupidamismooduli ning Logistikasüsteemiga. Antud kataloogi link on avalikuks tootevalikuga tutvumiseks, kuid tellimiseks on vajalik registreeruda ja sisse logida tellimiskeskkonda. Sisseloginuna on tootevalik suurem, nähtavad soovituslikud jaehinnad, rohkem tootepilte, tootevõrdluste funksioon jne. Juriidilistele isikutele lisaks ka raamatupidajale vajalik osa (tellimused, arved, saldod reaalajas, 1000 euro deklaratsiooni fail jne).
 
Tellimuste töötlemine on automatiseeritud ning tellimusi võib edastada 24h. Kuvatud on laoseisud REAALAJAS! Ka toodete broneeringud toimuvad reaalajas. Palume arvestada, et tellimuse edastamisel tooted broneeritakse teie jaoks ning üle-Euroopaline logistikasüsteem käivitub. Tellimuste tühistamine ja peatamine on peaaegu võimatu, kuna tellimissüsteemi juhib automaatika algoritm (nn tehisintellekt) ning inimesed siin käsitsi ei sekku. Edastage tellimused ainult veendunult ja kindlana, et soovite antud varuosa ja see sobib valitud sõidukile. Kahtluste korral saab alati tehnilist infot ka klienditeenindusest e-kirja abil või helistades klienditeeninduse telefonil: +372 58503353.
 
VIN koodil põhinevad keerukamad päringud palume edastada ainult e-kirjana: klienditeenindus@allcar.ee
Operatiivsetes küsimustes palume alati helistada, kuna e-kirjade läbivaatamisel on järjekord!
 
Edukat meie toodetega tutvumist!
 
 
 

Ostukorv on tühi