AllCar OÜ - Autovaruosade maaletooja ja hulgimüüja ning ka tootjafirma. Meie valikus on rohkem kui 200 erineva tootjatehase tooteid. Paljud neist tootjatest on allhankepartneriteks autotehastele ning nende tooteid kasutatakse autotehaste koosteliinidel esmaseks montaaziks. Põhigrupi meie valikus olevatest toodetest moodustavad keredetailid. AllCar OÜ-l on rohkem kui 600 edasimüüjat ja koostööpartnerit Eestis, Lätis, Soomes, Rootsis, Ungaris ja Loode-Venemaal. Meie partneriteks on autoesindused, hulgimüügifirmad, autovaruosa kauplusteketid, autovaruosakauplused, autoremondiettevõtted ja transpordifirmad ning suurt autoparki omavad ettevõtted. Samuti võib meie poolt maale toodavaid tooteid leida paljude internetikaubandusega tegelevate firmade tootekataloogidest. Kõik meie poolt maale toodavad ja valikus olevad tooted on nähtavad meie tellimiskeskuse kataloogis.
Kõik meie kataloogis olevad tooted, millele on kuvatud laoseis, on olemas reaalajas meie ladudes. Omame Eestis ligi 3000 m2 ladustamispinda.

AllCar OÜ on Polcar PPH poolt pakutavate toodete maaletooja ja ametlik edasimüüja Eestis.

https://catalog.polcar.com/allcar           https://srline.com/en/distribution

Meie poolt maale toodavad ja meie edasimüüjate poolt pakutavad varuosad jagunevad kaheksasse suurde gruppi.

 1. Keredetailid
 2. Jahutussüsteemi osad
 3. Alusvankri ja rooliosad
 4. Pidurisüsteemi osad
 5. Valgustusseadmed ning autoelektroonika
 6. Kütusesüsteemi osad
 7. Jõuülekanne
 8. Lisaseadmed, autokeemia

Valikus olevad tooted jagunevad nelja kategooriasse:

 1. Originaalosad (OE)
  Detailid, mida paigaldavad autotootjad esmaseks montaaziks ja on enamasti autotootja originaalpakendis.
 2. Originaalosad järelteeninduseks margiesindustesse (OE Service ja ka OEM Service Parts)
  Tooted mõeldud kasutamiseks margiteenindustes ning nende tootmisel järgitakse esmapaigaldusosadele esitatud nõudeid. Tooted võivad erineda autole esmaselt paigaldatud toodetest (modifitseeritud või unifitseeritud). Mitu erinevad toodet asendatakse ühega või muudetakse toodete kvaliteeti. Näiteks mitme erineva radiaatori asemel jäetakse kasutusse üks universaalsem, et vähendada tootmises ja laos hoitavate toodete hulka. Taolised tooted tulevad tootmisse tavaliselt 1-3 aastat peale automargi mudeli väljalaskmist. Taolised tooded asendavad ka OE tooteid, kui OE toodetel on ilmnenud projekteerimis või vastupidavusdefekte. Tooted võivad olla pakendatud hulgipakendisse (mitu toodet ühes pakendis ning neil ei pruugi seetõttu olla üksikuna OE logo).
 3. Originaalosa tootja poolt pakendatud tooted (OEM)
  Tooted pärinevad samalt tootmisliinilt, mis OE tooted, kuid ei ole pakendatud Autotootja logoga pakendisse. Enamasti tootja enda pakendis või nn anonüümses pakendis. Toodetel endil võivad olla säilinud automargi logod ja tootekoodid (enamasti eemaldatakse). Tooted pakendatakse ka tellija pakendisse (tootebrändid).
 4. Järelturu ehk nn B-osad
  Tooted on väga erineva kvaliteediga. Osa neist ületavad kvaliteedilt ka originaalosi, kuid enamasti järgitakse rahvusvaheliste standarditega seatud kokkuleppeid. Kvaliteettooted ja nende tootjad selles grupis omavad rahvusvahelisi sertifikaate ning on tunnustatud spetsiaalsete tunnustusettevõtete poolt (nt ISO, TÜV või TÜV Thatcham ja TÜV Rheinland) või omavad autotootjate heakskiitu. Toodete kvaliteet antud grupis on sõltuv tootjast, tellijast ja tema eesmärgist antud toodete turustamisel (kas standardeid ületatakse või lihtsalt täidetakse).
  NB! Hinnatase antud grupis ei taga mitte mingil moel kvaliteeti. Kallim toode ei pruugi olla parem odavamast. Antud grupis tegutseb palju nn brändipakendajaid. Tuntud brändi pakendis võib olla sama toode, mis vähemtuntud brändi pakendis (ainuke erinevus pakendatud toodetel võib tihti seisneda vaid hinnatasemes ja pakendikujunduses). Tootjaid on tuhandetes kordades vähem kui pakendajaid. Ei tasu karta, kui tootja on uhkusega lisanud pakendile näiteks Made in China. Pea 99% autotootjatest on seotud antud riigiga! Samuti toodetakse suurem enamus autodetaile või nende komponente väljaspool EU riike. Näiteks Lõuna-Aafrika Vabariik, Argentiina, Brasiilia, Mehhiko, Kanada, USA, Taiwan, Jaapan, Lõuna-Korea, Malaisia, Austraalia, Hiina, India, Pakistan, Türgi, Egiptus, Venemaa jne. Tootjamaa või tootjatehase asukoht praeguses globaliseerumisprotsessis ei määra enam mingit rolli kvaliteedile. Kvaliteedi määrab TOOTJA ja TELLIJA omavaheline kokkulepe toote kvaliteedile ning tema tootmiseks kasutatavatele materjalidele!

Veebruaris 2021 täitus täpselt 15 aastat edasimüüja lepingu allakirjutamisest ja tarnete alustamisest Eestisse. Alates aastast 2006 kuni tänaseni läbivad kõik ametlikud Polcar PPH poolt pakutavad tooted Eestis ja Soomes AllCar OÜ lao, olenemata sellest, kes neid tooteid edasi müüb. AllCar OÜ ladu on Polcar PPH ametlike tarnete logistiliseks sõlmpunktiks Eestis. Toodete saamiseks meie ladudest piisab registreerumisest meie tellimissüsteemis www.allcar.ee ja kaubad jõuavad teieni enneolematu täpsusega.

Kõik siin saidil olevad pildid, logod ja andmebaasid on autoriõigustega kaitstud.

Liitu meiega ja alusta tellimist. Registreeru

Ostukorv on tühi